< Späť na Batérie a technológie

Neobyčajná ľahkosť kosenia

Akumulátorové kosačky EGO POWER+ poskytujú jednoduché ovládanie, ktoré zvládne aj uplný začiatočník. Kosiť začnete stlačením jediného tlačidla. Nemusíte sa trápiť s namáhavým naťahovaním lanka štartéra, ktoré iste poznáte u benzínovej konkurencie. Stačí dotyk a odrazu vo svojich rukách pocítite silu čistej elektrickej energie. Oceníte tiež komfort teleskopických rukovätí.

Prekvapivý výkon s výbornou výdržou

 

https://staging.egopower.sk/wp-content/uploads/2020/05/lahky-start-356x200.jpg

Vysokokapacitné 56V batérie zaručujú dostatočný výkon v tých najťažších podmienkach. S kosačkou zvládnete plochy až do veľkosti 1650 m2. Problém vám pritom nebude robiť ani svahovitý terén.

Motor s vysokým krútiacim momentom zároveň disponuje variabilnou rýchlosťou. Nastavte ju podľa seba v rozmedzí od 1,8 do 5,0 km/h. Tempo určujete vy. Aj preto je to výborná kosačka pre ženy. Pustite si video a uvidíte sami.

 

Myslite ekologicky

Pri navrhovaní inovatívnej batérie EGO bol dôraz kladený najmä na zodpovedný prístup k životnému prostrediu. Počas práce už viac nemusíte vdychovať škodlivé benzínové výpary. Akumulátorové kosačky sa vďaka inovatívnym technológiám zároveň pýšia výkonom, ktorý predčí dokonca aj výkon benzínu.
 

Nekonečno funkcií k vašim službám

Na dobitie batérie nemusíte čakať celú noc. Rýchle nabíjanie doplní šťavu aku kosačky v priebehu niekoľkých desiatok minút. Určite vás poteší režim 3 v 1, ktorý vám poskytne viacero možností. Podľa potreby si tak môžete zvoliť kosenie priamo do veľkokapacitného koša, mulčovanie či bočné odhadzovanie do riadku. Počas nočného kosenia oceníte praktické LED svetlá. Je dobré, ak hmotnosť kosačky nepresahuje 30 kg. Preto odporúčame model LM1700E-SP, s ktorým sa zbytočne nenarobíte. Váži totiž len 25kg.

https://staging.egopower.sk/wp-content/uploads/2021/05/EGO_Lawnmower_2-730x487.jpg

 

Kosačku si prispôsobte vašim potrebám

S kosačkami EGO POWER+ už nebudete závisieť výhradne od nastavení výrobcu. Pomocou páčky si poľahky nastavíte výšku kosenia. Model LM1700E-SP ponúka až 7 rôznych režimov pre krásu vášho trávnika. Koste vo výške od 20 do 80 mm. O vaše bezpečie sa pritom postará dôvtipný bezpečnostný spínač.
 

Jednoduché uskladnenie

Zabudnite na hodiny hľadania toho správneho miesta pre vašu kosačku. Jedinečný dizajn akumulátorových kosačiek EGO POWER+ zaručuje vynikajúcu skladovateľnosť aj v menších priestoroch. Poskladáte ju rýchlo a ľahko, vďaka čomu je to ideálna kosačka pre ženy. Nežné pohlavie si dozaista obľúbi aj štýlový dizajn, za ktorý sa nemusí hanbiť pred susedmi.

https://staging.egopower.sk/wp-content/uploads/2020/05/LM2024E_image-_3_-698x1000.jpg

 

Zháňate výkonnú, no ľahko ovládateľnú kosačku? Presvedčte sa o jej výhodách vo video teste Rasťa Chválu z Garáž.tv.