Doprava ZADARMO nad 500 €
Potrebujete poradiť? Bezplatná infolinka! 0800 500 998
Čo hľadáte?

S VÝKONOM PREKONÁVAJÚCIM BENZÍN, VÁM
NÁŠ INOVATÍVNY RAD BATÉRIÍ A NABÍJAČIEK
DODÁ ENERGIU VŽDY, KEĎ JU BUDETE POTREBOVAŤ.

OBLÚKOVÝ DIZAJN

PREČO 56 V

Naša 56 V batéria je vrcholom dostupnej technológie v záhradnej technike a poskytuje vyšší využiteľný výkon, než akékoľvek iné ručné batérie na trhu. 56 V technológia prináša až o 50 % vyšší výkon, ako 36 V technológia, pričom poskytuje dostatočný príkon pre zariadenia s výkonom až do 3360 W, čím s ľahkosťou prekoná aj zariadenia poháňané benzínovým motorom. Zároveň sú naše batérie stále prenosné, a optimálne pokrývajú všetky typy použitia od fúkania listov až po pílenie dreva v náročných podmienkach a lesníckych službách.

Odolné voči nárazu aj vode

Všetky batérie EGO sú nárazuvzdorné, a vybavené stupňom ochrany IPX4. To znamená, že boli testované a ich použitie je bezpečné aj keď sú vystavené striekajúcej vode (ekvivalent ľahkého dažďa).

Inteligentné riadenie článkov batérií

Výkon bez manažmentu je zbytočný. Preto je 56 V oblúková lítiová batéria od EGO POWER+ nepretržite ovládaná softvérom a mikroprocesormi uloženými v batérii a naším inteligentným systémom riadenia spotreby.

Optimálna kombinácia 3P

3P séria článkov x3 prepojených paralelne na poskytnutie vyššej kapacity a väčšieho výkonu (W) je v batérii EGO POWER+ 56 V. Preto 80 V systém nebude schopný dosiahnuť rovnaký využiteľný výkon ako systém 56 V, pretože pri 80 V by batéria 3P (s tromi sériami zapojenými paralelne) bola príliš veľká a ťažká na pohodlné používanie.

Technológia Keep Cool™

Nie je to len inovatívny oblúkový dizajn, ktorý pomáha predchádzať prehriatiu. Batéria má aj iný inteligentný spôsob, ako znížiť svoju teplotu. Každý článok je obklopený naším jedinečným, fázu meniacim, materiálom Keep Cool ™, ktorý absorbuje tepelnú energiu a udržiava jednotlivé články v optimálnej teplote dlhšie.

MANAŽMENT TEPLA PRE MAXIMÁLNY VÝKON

Naša patentovaná technológia maximalizuje chladenie mechanicky, chemicky a elektronicky. Na rozdiel od konvenčných batérií v tvare kvádra, kde sú články stlačené a prehrievajú sa, náš oblúkový dizajn prináša väčšiu plochu povrchu a tým odvádza teplo účinnejšie. Chemicky – vďaka technológii KeepCool je každý článok obalený fázu meniacim materiálom, ktorý absorbuje teplo. Elektronicky – 28 senzorov monitoruje teplotu všetkých článkov.

ČO JE VÝKONNEJŠIE? 56 V alebo 80 V

EGO POWER+ 56 V batéria má najvyšší praktický výkon pre akékoľvek zariadenie. 80 V systém nie je schopný dosiahnuť rovnako využiteľný výkon, pretože pri 80 V by batéria s troma sériami zapojenými paralelne na dosiahnutie požadovaného výkonu bola príliš ťažká a veľká na používanie. Výkon našej 56 V batérie pri 3P je 3360 W a výkon 80 V batérie pri 2P je 3200 W. Žiadna iná prenosná batéria neponúka vyšší výkon.

KOĽKO NABÍJACÍCH CYKLOV MOŽEM OČAKÁVAŤ?

Batérie EGO POWER+ zvládnu vykonať až 1200 nabíjacích cyklov pri zachovaní 60 % ich pôvodnej kapacity. Ak kapacita klesá, ovplyvní to iba prevádzkový čas. Výkon a bezpečnosť batérie zostávajú nezmenené. Na rozdiel od olovnatých batérií, lítium-iónové batérie nemajú žiadny pamäťový efekt. Naše batérie môžu byť nabité a vybité čiastočne bez negatívnych následkov na ich kapacitu.

Zavríť formulár

Prihlásenie

Ešte nemáte svoj účet? Vytvorte si ho.

Registrácia

Už máte svoj účet? Prihláste sa

Please select all the ways you would like to hear from us

Vaše osobné údaje budú použité na zjednodušenie používania tejto webovej stránke, na správu prihlasovania do vášho účtu a na iné účely opísané v dokumente pravidlá ochrany súkromia.