Moje konto • Bezplatná infolinka: 0800 500 998

56V Arc Líthiová batéria s oblúkovým dizajnom

Naša 56V oblúková lítiová batéria prekonáva konkurenciu po všetkých stránkach, pretože EGO prináša ideálnu kombináciu napätia a prúdu pre dosiahnutie toho najlepšieho výkonu a času prevádzky pre každú úlohu.

56V Arc Líthiová batéria s oblúkovým dizajnom

Naša 56V oblúková lítiová batéria prekonáva konkurenciu po všetkých stránkach, pretože EGO prináša ideálnu kombináciu napätia a prúdu pre dosiahnutie toho najlepšieho výkonu a času prevádzky pre každú úlohu.

S VÝKONOM PREKONÁVAJÚCIM BENZÍN, VÁM NÁŠ INOVATÍVNY RAD BATÉRIÍ A NABÍJAČIEK DODÁ ENERGIU VŽDY, KEĎ JU BUDETE POTREBOVAŤ.

OBLÚKOVÝ DIZAJN

PREČO 56V


Naša 56V batéria je vrcholom dostupnej technológie v
záhradnej technike a poskytuje vyšší využiteľný výkon,
než akékoľvek iné ručné batérie na trhu. 56V technológia
prináša až o 50% vyšší výkon, ako 36V technológia, pričom
poskytuje dostatočný príkon pre zariadenia s výkonom až
do 3600W, čím s ľahkosťou prekoná aj zariadenia poháňané
benzínovým motorom. Zároveň sú naše batérie stále
prenosné, a optimálne pokrývajú všetky typy použitia od
fúkania listov až po pílenie dreva v náročných podmienkach
a lesníckych službách.

Odolné voči nárazu aj vode

Všetky batérie EGO sú nárazuvzdorné, a vybavené stupňom ochrany IPX4. To znamená, že boli testované a ich použitie je bezpečné aj pokiaľ sú vystavené striekajúcej vode (ekvivalent ľahkého dažďa).

Inteligentné riadenie článkov batérií

Výkon bez manažmentu je zbytočný. Preto je 56V oblúková lítiová batéria od EGO Power+ nepretržite ovládaná softvérom a mikroprocesormi uloženými v batérii a naším inteligentným systémom riadenia spotreby.

Optimálna kombinácia3P

3P séria článkov x3 prepojených paralelne na poskytnutie vyššej kapacity a väčšieho výkonu (W) je v batérii EGOpower+ 56V Preto 80V Systém nebude schopný dosiahnuť rovnaký využiteľný výkon ako systém 56V, pretože pri 80V by batéria 3P (s tromi sériami zapojenými paralelne) bola príliš veľká a ťažká na pohodlné používanie.

Technológia Keep Cool™

Nie je to len inovatívny oblúkový dizajn, ktorý pomáha predchádzať prehriatiu. Batéria má aj iný inteligentný spôsob, ako znížiť svoju teplotu. Každý článok je obklopený naším jedinečným, fázu meniacim materiálom Keep Cool ™, ktorý absorbuje tepelnú energiu a udržiava jednotlivé články v optimálnej teplote dlhšie.

TECHNOLÓGIA 56V LÍTIUM IÓNOVEJ BATÉRIE

MANAŽMENT TEPLA PRE MAXIMÁLNY VÝKON

Naša patentovaná technológia 56V oblúkovej batérie maximalizuje chladenie mechanicky, chemicky a elektronicky. Namiesto konvenčných batérii v tvare kvádra, kde sú články stlačené a prehrievajú sa, náš oblúkový dizajn maximalizuje plochu povrchu a tým účinnejšie odvádza teplo. Chemicky- technológia KeepCool , kedy je každý článok obalený fázu meniacim materiálom, ktorý odvádza teplo absorbovaním. Elektronicky- máme 28 senzorov na monitorovanie teploty všetkých článkov.

ČO JE VÝKONNEJŠIE? 56V alebo 80V

Egopower+ 56V batéria má najvyšší praktický výkon pre akékoľvek zariadenie. 80V systém nie je schopný dosiahnuť rovnaký využiteľný výkon, pretože pri 80V by batéria s troma sériami zapojenými paralelne pre dosiahnutie požadovaného výkonu bola príliš ťažká a veľká na používanie. Výkon našej 56V batérie pri 3P je 3360W a výkon 80V batérie pri 2P je 3200W. Jednoducho žiadna iná prenosná batéria neponúka vyšší výkon

KOĽKO NABÍJACÍCH CYKLOV MOŽEM OČAKÁVAŤ?

Batérie EGOpower zvládnu vykonať až 1200 nabíjacých cyklov pri zachovaní 60% ich pôvodnej kapacity. Ak kapacita klesá, ovplyvní to iba prevádzkový čas. Výkon a bezpečnosť batérie zostávajú nezmenené. Na rozdiel od olovnatých batérií, lítium – iónové batérie nemajú žiadny pamäťový efekt. Naše batérie môžu byť nabité a vybité čiastočne bez negatívnych následkov na ich kapacitu.
×

Cart

ODBER NOVINIEK

Žiadne spamy,
iba NAJvýhodnejšie ponuky pre vás.