Moje konto • Bezplatná infolinka: +421 0800 500 998

Kosačky EGO POWER+ sú jednými z najlepších kosačiek na trhu

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

OBSAH

Testy a recenzie našich produktov

Pred kúpou akéhokoľvek výrobku, ktorý Vám a Vašej rodine má slúžiť minimálne niekoľko rokov, je dobré zistiť si informácie od odborníkov a aj iných používateľov. 

To platí aj pri kúpe techniky a vybavenia do záhrady. Preto sme vždy radi, keď nájdeme hodnotenie nezávislých odborníkov a recenzie od používateľov našich EGO strojov. 

Kde nájdete takéto testy a recenzie EGO POWER+ produktov?

EGO POWER+ stroje sú oceňované mnohými nezávislými testovacími spoločnosťami, a víťazi mnohých kategórii na svetových výstavách aj v známych a spoľahlivých médiach ktoré hodnotia technológie na trhu. 

EGO POWER+ je vo svete známa a spoľahlivá značka, a preto je naozaj ľahké nájsť nespočetné množstvo recenzií a testov. Youtube, ale aj Google je dobrým zdrojom informácií.  

Recenzie vznikajú už aj na Slovensku od mnohých spokojných majiteľov, ktorí sa už presvedčili o výkone a výdrži EGO POWER+.  

Recenzia od najväčšieho slovenského poradcu EQUIPLO

Na Slovensku máme tiež niekoľko kvalitných a spoľahlivých webov ktoré sú dobrými poradcami pri nákupe a výbere produktov, ktoré sa zameriavajú na porovnanie a testy. 

Najznámejší a najobsiahlejší slovenský web EQUIPLO zaradil do svojho výberu tých najlepších kosačiek EGO POWER+ aku kosačku LM1903E-SP. A ako naša recenzia dopadla? Určite si ju prečítajte TU, dozviete sa veľa zaujímavých informácií.  

Naša kosačka je v recenzii zaradená ako posledná, ale v hodnotení určite nie na poslednom mieste. 

Na konci tohto článku recenzií akumulátorových kosačiek nájdete užitočné tipy ako si vybrať sú najvhodnejšiu pre Vás.  

Odber noviniek a ponúk na email

Prihláste sa na odber noviniek, zliav a špeciálnych ponúk na email.

Ďalšie užitočné informácie

Výber rastlín pre živý plot

Prečo uprednostniť živý plot pred tým klasickým? Aké rastliny sú vhodné na živý plot? Prečítajte si náš článok a dozviete sa užitočné informácie o výbere rastlín pre živé ploty.

Ako vybrať správnu kosačku pre váš trávnik

Neviete, akú kosačku kúpiť? Prečítajte si, aké typy kosačiek sú vhodné na malé trávniky, veľké otvorené plochy či na nerovný terén a vyberte si tú správnu kosačku pre vašu záhradu.

Pridaj komentár

×

Cart