O nás

Všetky produkty EGO POWER+ vyrába spoločnosť CHERVON.

CHERVON je popredný svetový výrobca elektrického náradia, (napr. FLEX , SKIL) bezdrôtových akumulátorových  zariadení (EGO POWER+) a poskytovateľ riešení, ktoré sa špecializujú na výskum, vývoj, výrobu, testovanie, predaj a popredajný servis súvisiacich odvetví.

Vďaka špičkovým schopnostiam výskumu a vývoja, testovania a výroby, spolupracujúcim predajným a marketingovým skupinám; profesionálov v oblasti priemyselného dizajnu a servisných tímov po celom svete, je spoločnosť Chervon schopná ponúkať uspokojivé riešenia, ktoré spĺňajú alebo prekonávajú očakávania našich zákazníkov. Za viac ako 20 rokov si spoločnosť CHERVON získala povesť nepretržitých inovácií a profesionálneho úsilia. Dnes výrobky postavené v CHERVON predáva viac ako 30 000 obchodov v 65 krajinách. Sme hrdí na to, že sme TOP 10 hráčmi v globálnom priemysle náradia.

Spoločnosť CHERVON sa zaviazala pomáhať budovať lepší svet prostredníctvom lepších spôsobov výroby a používania, s dôrazom na ochranu životného prostredia všetkých.

Zelená strecha spoločnosti CHERVON

V roku 2004 sme predstavili tento nemecký strešný systém a použili ho v našich centrách pre výskum a vývoj. Rozkladá sa na ploche strechy približne 7000 m2 . Používanie zelených rastlín namiesto tradičných strešných krytín, prináša environmentálne výhody, ako aj úspory nákladov na vykurovanie a chladenie. Rastliny, ktoré pokrývajú strechu, poskytujú vynikajúcu izoláciu budovy, výrazne znižujú spotrebu energie a pôsobia ako filter pre dažďovú vodu. Zelená strecha zároveň vytvára pocit prírody uprostred moderného betónového a oceľového mesta.

Modrá strecha spoločnosti CHERVON

Aby sme dosiahli cieľ znižovania nákladov na energiu a zároveň aj znižovanie poškodzovania životného prostredia, aktívne podporujeme projekty solárnej energie. Solárna energia ponúka čistý a obnoviteľný zdroj energie. Využitie slnečnej energie na elektrickú energiu môže účinne znížiť emisie škodlivých plynov (SO2, NO2 a skleníkový plyn). Strešná fotovoltaická elektráreň s výkonom 2 megawattov (MW) v našom priemyselnom parku CHERVON môže dosiahnuť výrobu energie približne 2 gigawatthodiny (GWh)/rok, čím ušetrí až 755,23 ton štandardného uhlia ročne. V našom novom ekologickom energetickom parku plánujeme inštaláciu ďalšej strešnej fotovoltaickej elektrárne s kapacitou 4 MW, prvá fáza 3,5 MW je už v prevádzke.

Využívanie prirodzenej a nevyčerpateľnej energie zo zeme

Zem, na ktorej žijeme, nám poskytuje dostatok zdrojov. Geotermálna energia je jednou z nich. Je ekologická a obnoviteľná. Zelený energetický park spoločnosti CHERVON s rozlohou 300 000 m2 je vybavený vyspelým systémom tepelného čerpadla v zemi, ktorý slúži na vykurovanie a chladenie budov. Vďaka stabilnej a miernej teplote pod zemou systém využíva zem ako zdroj tepla v zime a chladič v lete. S týmito systémami udržujeme príjemné pracovné prostredie, ktoré je v zime teplé a v lete chladné s nižšími prevádzkovými nákladmi a bez vytvárania akýchkoľvek emisií. To znamená zníženie emisií CO2 o 839 ton ročne.

V každom ohľade je pre nás dôležité voliť si spôsoby výroby a nášho správania tak, aby boli zodpovedné a prínosné aj pre ďalšie generácie, pri zachovaní životnej úrovne, na ktorú sme zvyknutí, a skúmanie a vývoj ďalších spôsobov, ktoré zohľadňujú tieto princípy.

Nájdete nás i na MALL.SK