AKU KROVINOREZY

Skroťte neduhy vašej záhrady. Profesionálny AKU krovinorez EGO POWER+ zabezpečí vysoký výkon aj pri vyžínaní tých najťažších plôch. Vysokokapacitná batéria mu zároveň poskytne dostatok energie na celý deň.

VIAC O NAŠICH KROVINOREZOCH

Kosenie ťažko dostupných a silno zarastených miest s vysokou trávou či čistenie plôch od hlboko zakorenenej buriny, krovia alebo silných porastov si vyžaduje výkonný a bezpečný nástroj. Vyžínače a krovinorezy značky EGO POWER+ sú vysoko efektívne a spoľahlivé.  Vybrať si môžete z dvoch modelových radov od poloprofesionálnych až profesionálnych zariadení. 

 

Model BC3800E je profesionálny krovinorez na batériu 3 v 1, ktorý má okrem silného trojzubca aj vyžínaciu hlavu Rapid Reload s rýchlo výmenou lanka bez demontáže. Takisto je kompatibilný so strihacím kotúčom, ktorý je ideálny do kamenistých terénov, kde zamedzuje odlietavaniu kamienkov.

 

Krovinorez má účinný a výkonný bezkefový 2 kW motor, ktorý poskytuje až o 85 % vyššiu kapacitu. 

 

Hriadeľ krovinorezu na batériu je z pevnej ocele, ktorá je vysoko odolná proti záťaži. Rukoväte typu bike sú plne nastaviteľné a sklápacie, čo je výhodné pri uskladnení, a majú tiež tlačidlo na regulovanie rýchlosti a otáčok. Otáčky sú takisto dôležitým parametrom, ktorý treba zohľadniť pri výbere kvalitného stroja. Krovinorez BC3800E vykoná 4000 až 5800 otáčok za minútu.

 

Samozrejmosťou je bezpečný chrbtový popruh pre jednoduchú a pohodlnú manipuláciu. Váha tohto krovinorezu je takisto veľmi príjemná a výhodná – s vyžínacou hlavicou váži len 4,35 kg a s trojzubcom 4,64 kg. Toto je síce hmotnosť bez batérie (váha batérie je 1,2 kg pri 2,5 Ah až 2,8 kg pri 7,5AH), no aj tak je to oproti benzínovým strojom značne menej. Šetríte tak svoj chrbát, pričom výkon je rovnaký alebo aj vyšší ako pri benzínových krovinorezoch. Pre celodennú prácu na jedno nabitie je možné zapojiť aj chrbtový nosič a použiť až 10 Ah batériu.

VIAC O KROVINOREZOCH NA BATÉRIU

Skroťte neduhy vašej záhrady. Profesionálny AKU krovinorez EGO POWER+ zabezpečí vysoký výkon aj pri vyžínaní tých najťažších plôch. Vysokokapacitná batéria mu zároveň poskytne dostatok energie na celý deň.

VIAC O INFO KROVINOREZOCH