Moje konto • Bezplatná infolinka: 0800 500 998

Skroťte neduhy vašej záhrady. Profesionálny AKU krovinorez EGO POWER+ zabezpečí vysoký výkon aj pri vyžínaní tých najťažších plôch. Vysokokapacitná batéria vám zároveň poskytne dostatok energie po celý deň.

Akumulátorový krovinorez si poradí s akýmkoľvek porastom. Nezáleží na tom, či ide o husto zarastené plochy alebo o strmé svahy. Trojstranná kovová čepeľ zvládne aj náročnejšie úlohy. Poháňa ju bezkartáčový motor, ktorý sa výkonom vyrovná benzínovým strojom. Práca s ním je však oveľa tichšia a pohodlnejšia. Aku krovinorez na baterku je vďaka nízkej hmotnosti, menším vibráciám a vysokej odolnosti vhodný aj na vyšší živý plot.

Kosenie ťažko dostupných miest a silno zarastených vysokou trávou, a tiež čistenie plôch od ťažkých burín, krovia, a silných porastov, vyžaduje silný a bezpečný nástroj. Vyžínače a krovinorezy značky EGO POWER+ sú vysoko efektívne, v modelových radách od poloprofesionálnych až po profesionálne. Model BC3800E je profesionálny krovinorez 3v1, pretože je okrem silného trojzubca vybavený aj vyžínacou hlavou Rapid reload s rýchlo výmenou lanka bez demontáže,a kompatibilný so strihacím kotúčom ktorý je ideálny do kamenistých terénov, kde zamedzuje odlietavaniu kamienkov.

Krovinorez má účinný a výkonný bezkartáčový 2kW motor, ktorý poskytuje až o 85% vyššiu kapacitu.

Hriadeľ krovinorezu je z pevnej ocele,  vysoko odolný proti záťaži. Rukoväte sú typu bike a sú plne nastaviteľné a sklápacie pre kompaktné uskladnenie, s tlačidlom pre regulovanie rýchlosti a otáčok.  Otáčky sú tiež dôležitým parametrom pre kvalitný stroj, model BC3800E má 4000-5800/min.

Samozrejmosťou je bezpečný chrbtový popruh pre dobrú a ľahkú manipuláciu. Váha tohto krovinorezu je tiež veľkou výhodou, pretože s vyžínacou hlavicou váži len 4,35kg a s trojzubcom 4,64kg. Toto je síce hmotnosť bez batérie, (váha batérie je 1,2kg pri 2,5Ah až 2,8kg pri 7,5AH) ale aj tak je to oproti benzínovým strojom nižšia váha ktorá šetrí vaš chrbát a pritom výkon je rovnaký alebo až vyšší ako u benzínových krovinorezov. Pre celodennú prácu na jedno nabitie je možné zapojiť aj chrbtový nosič a použiť až 10Ah batériu. Vašu prácu nezastaví už nič, a žiadna prekážka vám nebude stáť v ceste.

🛈 Využite aktuálne akcie:

1. poštovné zdarma na všetky produkty.

2. profesionálny vyžínač EGO POWER+ úplne ZADARMO k vybraným modelom akumulátorových kosačiek. Prejsť na akciu →

×

Cart

ODBER NOVINIEK

Žiadne spamy,
iba NAJvýhodnejšie ponuky pre vás.