Doprava ZADARMO nad 500 €
Potrebujete poradiť? Bezplatná infolinka! 0800 500 998
Čo hľadáte?

S VÝKONOM PREKONÁVAJÚCIM BENZÍN VÁM NÁŠ INOVATÍVNY RAD BATÉRIÍ A NABÍJAČIEK DODÁ ENERGIU VŽDY, KEĎ JU BUDETE POTREBOVAŤ.

EXTRÉMNA ODOLNOSŤ. NEODOLATEĽNÝ VÝKON.
KOMUNÁLNY PROFI RAD PROFESSIONAL-X

Keď sme vytvorili náš sortiment EGO POWER+ na komunálne a profesionálne účely, nastavili sme naše štandardy veľmi vysoko. Neuspokojili sme sa len s vyvinutím škály nástrojov, ktoré nanovo definovali, čo akumulátorové nástroje dokážu urobiť – chceli sme dodať aj výkon a energiu, ktorá prevýši ich ekvivalenty poháňané benzínom.

Fukár na lístie

VÝKONOM PREVYŠUJE BENZÍNOVÉ FUKÁRE

Poskytuje dlhší čas fúkania, väčšie pohodlie a väčšiu silu než benzínové fukáre. S možnosťou fúkať viac ako 1014 m3 vzduchu za hodinu v TURBO režime, listy ani kamienky nemajú žiadnu šancu.

REŽE PRESNEJŠIE, PRACUJE DLHŠIE.

Výkonný, hladko bežiaci a dokonale vyvážený systém dvojitého spustenia poskytuje vyšší komfort a bezpečnosť užívateľa. Je tak dokonalý pre každú prácu, či už náročnejšiu alebo jednoduchšiu.

NEKOMPROMISNÁ ODPOVEĎ NA KAŽDÝ PORAST

Ľahký, ale silný a pevný hnací hriadeľ je umiestnený v trubici z uhlíkových vlákien. Na rozdiel od hliníkových trubíc sa nebude ohýbať a nestráca svoj tvar v priebehu času, a udržiava tak úroveň vibrácií na minime.


MENEJ VIBRÁCIÍ,
MENEJ HLUKU,
POHODLNEJŠIE POUŽITIE

Ďalším dôležitým dôvodom, prečo si zvoliť produkty EGO POWER+, je fakt, že môžete dodať výkon akejkoľvek práci bez nadmernej fyzickej námahy a záťaže spojenej s ťažkým, hlučným a vibrujúcim benzínovým nástrojom.
Veľkou výhodou pri výbere akumulátorových nástrojov EGO POWER+ s nízkymi vibráciami je to, ako pomáhajú používateľom vyhnúť sa riziku syndrómu kmitania sústavy ruka – rameno (HAVS). Tento syndróm je tiež známy ako „choroba bieleho prsta“ a spôsobuje bolestivé až deaktivujúce poruchy ciev, nervov a kĺbov.

Pohodlná práca po celý deň

Vďaka bezkefovému motoru s hladkým behom a menším počtom pohyblivých častí boli všetky nástroje EGO Power+ navrhnuté tak, aby fungovali pri nízkych úrovniach vibrácií, často pod 2,5m2 akčnej hodnoty expozície (EAV) a výrazne pod limitnou hodnotou expozície (ELV).

To vám umožní s nimi pohodlne pracovať po celý deň bez akéhokoľvek rizika pre vaše zdravie.

Vyberte si pre svoju prácu EGO POWER+ a chráňte sa každý pracovný deň.

A tiež oveľa tichšia

Povedzme si to narovinu. Benzínové nástroje sú hlučné a keď s nimi pracujete na dennej báze, môže to viesť k strate sluchu a tiež k tinitusu – trvalému pocitu zvonenia v ušiach. Sortiment EGO POWER+ je oveľa tichší ako alternatívy poháňané benzínom, čím sa znižuje riziko potenciálneho poškodenia sluchu, najmä pri dlhodobom používaní.
Prevádzkovanie hlučných nástrojov môže tiež viesť k zvýšeniu pracovného stresu. Je známe, že mnohé faktory prispievajú k tomuto stavu a zriedkavo existuje jedna jediná príčina. No keďže nástroje EGO POWER+ pracujú pri nižších hladinách zvuku, pracovné prostredie je pre užívateľa tichšie a menej stresujúce.

Zavríť formulár

Prihlásenie

Ešte nemáte svoj účet? Vytvorte si ho.

Registrácia

Už máte svoj účet? Prihláste sa

Please select all the ways you would like to hear from us

Vaše osobné údaje budú použité na zjednodušenie používania tejto webovej stránke, na správu prihlasovania do vášho účtu a na iné účely opísané v dokumente pravidlá ochrany súkromia.