Moje konto • Bezplatná infolinka: 0800 500 998

EGO POWER+ KOMUNÁLNA RADA

S VÝKONOM PREKONÁVAJÚCIM BENZÍN VÁM NÁŠ INOVATÍVNY RAD BATÉRIÍ A NABÍJAČIEK DODÁ ENERGIU VŽDY, KEĎ JU BUDETE POTREBOVAŤ.

EXTRÉMNA ODOLNOSŤ. NEODOLATEĽNÝ VÝKON.
KOMUNÁLNA PROFI RADA PROFESSIONAL-X.

Keď sme vytvorili náš sortiment EGO Power+ pre komunálne a profesionálne  účely, nastavili sme naše štandardy veľmi vysoko. Neuspokojili sme sa len s vyvinutím škály nástrojov, ktoré nanovo definovali, čo akumulátorové nástroje dokážu urobiť – chceli sme dodať aj výkon a energiu, ktorá prevýši ich ekvivalenty poháňané benzínom.

VÝKONOM PREVYŠUJE BENZÍNOVÉ FUKÁRE​

Poskytuje dlhší čas fúkania, väčšie pohodlie a väčšiu silu než benzínové fukáre. S možnosťou fúkať viac ako 1014 m3 vzduchu za hodinu v TURBO režime, listy ani kamienky nemajú žiadnu šancu.

REŽE PRESNEJŠIE, PRACUJE DLHŠIE.​

Výkonný, hladko-bežiaci a dokonale vyvážený systém dvojitého spustenia poskytuje vyšší komfort a bezpečnosť užívateľa. Je tak dokonalý pre každú prácu, či už náročnejšiu alebo jednoduchšiu.

NEKOMPROMISNÁ ODPOVEĎ NA KAŽDÝ PORAST​

Ľahký, ale silný a pevný hnací hriadeľ je umiestnený v trubici z uhlíkových vlákien. Na rozdiel od hliníkových trubíc sa nebude ohýbať a nestráca svoj tvar v priebehu času, a udržiava tak úroveň vibrácií na minime.​

MENEJ VIBRÁCIÍ,
MENEJ HLUKU,
POHODLNEJŠIE POUŽITIE

Ďalším dôležitým dôvodom, prečo si zvoliť produkty EGO je fakt, že môžete dodať výkon akejkoľvek práci bez nadmerného fyzického namáhania a záťaže spojenej s ťažkým, hlučným a vibrujúcim benzínom poháňaným nástrojom.

Veľkou výhodou pri výbere akumulátorových nástrojov EGO s nízkymi vibráciami je to, ako pomáhajú používateľom vyhnúť sa riziku Syndrómu kmitania sústavy ruka – rameno (HAVS). Tento syndróm je tiež známy ako “choroba bieleho prsta” , spôsobuje bolestivé a deaktivujúce poruchy krvných ciev, nervov a kĺbov.

 

Pohodlná práca po celý deň

Vďaka bezkartáčovému motoru s hladkým behom a menším počtom pohyblivých častí boli všetky nástroje EGO Power+ navrhnuté tak, aby fungovali pri nízkych úrovniach vibrácií, často pod 2,5m2 akčnej hodnoty expozície (EAV) a výrazne pod limitnou hodnotou expozície (ELV).

 

To Vám umožní s nimi pohodlne pracovať po celý deň bez akéhokoľvek rizika pre Vaše zdravie.

Vyberte si pre svoju prácu EGO Power+ a chráňte sa každý pracovný deň.

A tiež oveľa tichšia

Povedzme si to narovinu. Benzínové nástroje sú hlučné a keď sa im vystavujete na dennej báze môže to viesť k strate sluchu a tiež k tinitusu – trvalému pocitu zvonenia v ušiach. Sortiment EGO Power+ je oveľa tichší ako alternatívy poháňané benzínom, čím sa znižuje riziko potenciálneho poškodenia sluchu, najmä pri dlhodobom používaní.
Prevádzkovanie hlučných nástrojov môže tiež viesť k zvýšeniu pracovného stresu. Je známe, že mnohé faktory prispievajú k tomuto stavu a zriedkavo existuje jedna jediná príčina. Avšak, pretože nástroje EGO Power+ pracujú pri nižších hladinách zvuku, pracovné prostredie je pre užívateľa tichšie a menej stresujúce.

Michal Riša
Michal Riša
@michalrisa
Zobraziť viac
Ľahké na nosenie, výkonné na prácu, a s výdržou po celý pracovný čas. S EGO-m sa pracuje dobre, s minimálnym hlukom a bez výparov benzínu ktoré obsluha ani ľudia v meste nemusia vdychovať. Profesionálne a silné stroje, ten výkon vážne majú taký ako píšu.
protoolreviews
protoolreviews
@protoolreviews
Zobraziť viac
Najlepšia platforma strojov záhradnej a komunálnej techniky. V našich testoch zariadenia EGO POWER PLUS sú jednoznační víťazi. V niektorých kategóriach, napr.fukáre nemajú konkurenciu ani v benzínových strojoch. Technologicky veľmi premyslené a vyspelé.
Predošlé
Ďalšie
×

Cart

ODBER NOVINIEK

Žiadne spamy,
iba NAJvýhodnejšie ponuky pre vás.