Moje konto • Bezplatná infolinka: 0800 500 998
VIACÚČELOVÝ NÁSTROJ MULTI-TOOL
Jedna základňa a veľa možností využitia. Kosenie, obrábanie pôdy, pílenie konárov, úprava chodníkov a trávnikov, nožnice na živý plot. Nezaberie veľa miesta a zvládne každú prácu.

EGO POWER+ MULTI-TOOL SYSTÉM

Jedna revolučná základňa. Deväť spôsobov, ako ju použiť. EGO Power+ multi tool je doteraz naše najuniverzálnejšie zariadenie, ktoré toho zvládne naozaj veľa. K dispozícii je už deväť prídavných zariadení, s ktorými je ľahké prejsť z kosenia na strihanie, pílenie, zarovnávanie okrajov alebo úpravu pôdy. Navyše náš predlžovací kus Vám umožní dosiahnuť akúkoľvek výšku. Keďže energiu dodáva inovatívna 56V oblúková lítiová batéria, máte všetku potrebnú energiu bez hluku alebo splodín a s rovnakým výkonom ako pri benzínových strojoch. 

 • STA 1500 – Vyžínací nádstavec
 • BCA1200 – Krovinorez nádstavec
 • EA0800 – Zarovnávač okrajov nádstavec
 • HTA2000- Plotostrih nádstavec
 • HTA2000S- Plotostrih krátky nádstavec
 • PSA1000- Vyvetvovacia píla nádstavec
 • CTA9500- Rotavátor nádstavec
 • BBA2100- Zametacia kefa nádstavec
 • OSA1000- Oberač olív (striasač) nádstavec 

Jedna základňa pre viac možností

Silná výkonná základňa zvládne poskytne potrebný výkon pre vyžínač, krovinorez, nožnice na živý plot, zarovnávač okrajov, kultivátor, aj pre vyvetvovaciu pílu, s možnosťou predĺženia.

Šetrí čas aj miesto

Jednoduchá údržba a skladovanie, multi tool nezaberie veľa miesta a nesmrdí benzínom

ARC LITHIUM™ technológia

Najpokrokovejšia technológia v tomto odvetví, spojená s vynikajúcim dizajnom, dodáva silu benzínu bez hluku, vibrácií a dymu
 1. NAPÍNANIE REŤAZE pohodlné a bez náradia
 2. AUTO MAZACÍ SYSTÉM Udržuje reťaz vždy voľne v pohybe
 3. BEZPEČNOSTNÁ POISTKA
 4. VYSOKO ÚČINNÝ BEZKEFOVÝ MOTOR bezkartáčový, poskytuje viac energie a dlhšiu dobu prevádzky
 5. KONTROLKA HLADINY OLEJA Skontrolujte hladinu oleja v reťazi ľahko
 6. KVALITNÁ OREGON LIŠTA A REŤAZ pre vynikajúci výkon a tisícky rezaní

REVOLUČNÁ BATÉRIOVÁ TECHNOLÓGIA

Technológia Keep Cool™

Keď príde čas nabíjania, rýchla nabíjačka EGO Power+ je najrýchlejšou na trhu. Inteligentný systém riadenia batérie neustále monitoruje výkon a teplotu každého článku, systém chladenia ventilátorom umožňuje batériu začať nabíjať skôr a rýchlejšie ju dobiť. V dôsledku toho je čas potrebný na dobitie batérie často nižší ako prevádzkový čas, ktorý dostanete pri plnom nabití. Takže ak máte pri sebe dve batérie, budete mať všetku energiu, ktorú potrebujete na celý deň.

Inteligentný výkon

Výkon bez riadenia nestačí. Aj preto je oblúková lítiová batéria EGO Power 56V plynulo riadená softvérom a mikroprocesormi vo vnútri batérie a inteligentnými systémami riadenia spotreby. Tieto neustále monitorujú a optimalizujú každý jednotlivý článok, takže vždy dostanete ten najlepší výkon, energiu i prevádzkový čas.

Batéria montovaná zvonku

Naše batérie sú montované do vonkajšej časti nášho náradia a nie sú ukryté vo vnútornej časti, čo znamená, že zostávajú vychladnuté,aby poskytli dlhodobejší výkon. Aby batérie zostali bezpečné a funkčné, elektronika je chránená pred prachom a vlhkosťou pomocou živicového náteru a články batérie sú umiestnené v tvrdom kryte, ktorý absorbuje otrasy a vibrácie.

×

Cart

ODBER NOVINIEK

Žiadne spamy,
iba NAJvýhodnejšie ponuky pre vás.