Moje konto • Bezplatná infolinka: 0800 500 998
VIACÚČELOVÝ NÁSTROJ MULTI-TOOL
Jedna základňa a veľa možností využitia. Kosenie, obrábanie pôdy, pílenie konárov, úprava chodníkov a trávnikov, nožnice na živý plot. Nezaberie veľa miesta a zvládne každú prácu.

EGO POWER+ MULTI-TOOL SYSTÉM

Jedna revolučná základňa. Desať spôsobov, ako ju použiť. EGO POWER+ Multi-tool je naše najuniverzálnejšie zariadenie, ktoré toho zvládne naozaj veľa. K dispozícii je už desať prídavných zariadení, s ktorými je ľahké prejsť z kosenia na strihanie, pílenie, zarovnávanie okrajov alebo úpravu pôdy. Navyše naša predlžovacia tyč vám umožní dosiahnuť aj vysoko položené konáre či živý plot. Výkonná základňa s 2 kW motorom sa vyrovná zariadeniu s benzínovým motorom s objemom až 42 cc, takže máte v rukách skutočne profesionálny výkon pre kompletnú starostlivosť o záhradu bez hluku, vibrácií a benzínových splodín. 

  • STA 1500 – Vyžínač 
  • BCA1200 – Krovinorez 
  • EA0800 – Zarovnávač okrajov 
  • HTA2000 – Plotostrih 
  • HTA2000S – Plotostrih krátky 
  • PSA1000 – Vyvetvovacia píla 
  • CTA9500 – Kultivátor
  • BBA2100 – Zametacia kefa 
  • RTA2300 – Strihací kotúč Rotocut
  • SSA1200 – Odhadzovač snehu

Jedna základňa pre viac možností použitia

Výkonná základňa poskytne všetok potrebný výkon pre vyžínač, krovinorez, nožnice na živý plot, zarovnávač okrajov, kultivátor alebo vyvetvovaciu pílu s možnosťou predĺženia.

Šetrí čas aj miesto

Jednoduchá údržba a skladovanie, multi tool nezaberie veľa miesta a nesmrdí benzínom

ARC LITHIUM™ technológia

Najpokrokovejšia technológia v tomto odvetví, spojená s vynikajúcim dizajnom, dodáva silu benzínu bez hluku, vibrácií a dymu

REVOLUČNÁ BATÉRIOVÁ TECHNOLÓGIA

Technológia Keep Cool™

Keď príde čas nabíjania, rýchla nabíjačka EGO Power+ je najrýchlejšou na trhu. Inteligentný systém riadenia batérie neustále monitoruje výkon a teplotu každého článku, systém chladenia ventilátorom umožňuje batériu začať nabíjať skôr a rýchlejšie ju dobiť. V dôsledku toho je čas potrebný na dobitie batérie často nižší ako prevádzkový čas, ktorý dostanete pri plnom nabití. Takže ak máte pri sebe dve batérie, budete mať všetku energiu, ktorú potrebujete na celý deň.

Inteligentný výkon

Výkon bez riadenia nestačí. Aj preto je oblúková lítiová batéria EGO Power 56V plynulo riadená softvérom a mikroprocesormi vo vnútri batérie a inteligentnými systémami riadenia spotreby. Tieto neustále monitorujú a optimalizujú každý jednotlivý článok, takže vždy dostanete ten najlepší výkon, energiu i prevádzkový čas.

Batéria montovaná zvonku

Naše batérie sú montované do vonkajšej časti nášho náradia a nie sú ukryté vo vnútornej časti, čo znamená, že zostávajú vychladnuté,aby poskytli dlhodobejší výkon. Aby batérie zostali bezpečné a funkčné, elektronika je chránená pred prachom a vlhkosťou pomocou živicového náteru a články batérie sú umiestnené v tvrdom kryte, ktorý absorbuje otrasy a vibrácie.

×

Cart

ODBER NOVINIEK

Žiadne spamy,
iba NAJvýhodnejšie ponuky pre vás.