Doprava ZADARMO nad 500 €
Potrebujete poradiť? Bezplatná infolinka! 0800 500 998
Čo hľadáte?

AKU KOSAČKY

Doprajte svojmu trávniku maximálny výkon. Vďaka inovatívnemu dizajnu EGO POWER+ zažijete kosenie bez splodín, hluku a námahy.

VIAC O NAŠICH KOSAČKÁCH NA BATÉRIU

LogoAKU kosačky

Kosačky.
Hľadáte riešenie pre rýchle a efektívne kosenie vášho trávnika? Práve ste ho našli!
Naše akumulátorové kosačky sú za každých okolností zárukou pohodlia a praktickosti, bez kompromisov! Dajte zbohom otravným káblom, siahnite po aku kosačke z našej ponuky. Aku kosačky sú poháňané unikátnou batériou EGO s rýchlym nabíjaním. S 2.5 Ah batériou pokosíte plochu s rozlohou 400 m² a s 12.5 Ah batériou až 1900 m²! Kosačky sú vybavené motorom s premenlivými otáčkami, vďaka čomu sa kosačka prispôsobí vždy vašim potrebám.
V našej ponuke si každý vyberie to svoje. Nájdete u nás aku kosačky s pojazdom aj bez a so záberom od 42 cm až do 52 cm. Pre kosenie väčších plôch siahnite po traktorovej kosačke so záberom až 132 cm a s nulovým polomerom otáčania. A nezabudnite na praktické príslušenstvo!
Akumulátorové kosačky
Naše aku kosačky EGO POWER+ sa skvele hodia na kosenie malých, stredných, ale aj veľkých záhrad!
Pre malé a stredné záhrady je výborným modelom napríklad naša EGO POWER+ aku kosačka LM1700E-SP s pojazdom a so záberom 42 cm. Má kompaktný podvozok a nízku hmotnosť, takže je obratná, ľahká a vhodná aj na kosenie úzkych priestorov okolo stromov či kríkov. Vďaka svojim rozmerom, váhe a pojazdu je tak vhodná aj pre menšie osoby s nižšou silou (pozor, nie pre deti) ale aj pre každého, kto nepotrebuje kosiť obrovské trávnaté plochy. Vďaka pohonu zadných kolies a nastaviteľnej rýchlosti bez problémov zvládne aj nerovný a svahovitý terén. Vybrať si môžete až zo 7 stupňov výšky kosenia a vďaka zabudovaným LED svetlám môžete trávnik upravovať aj vo večerných hodinách.
A v prípade potreby výmeny batérie, alebo ak jednoducho nechcete čakať, kým sa vám prvá batéria nabije, si novú môžete zakúpiť v našom e-shope.

Pre veľké trávnaté plochy sú vhodné aku kosačky EGO POWER+ so záberom 52 cm. Tieto robustné stroje sú vybavené multi-nožovým systémom kosenia Select Cut™, pre prémiovú úroveň kosenia. Vďaka pojazdu s variabilnou rýchlosťou sú ľahko ovládateľné a zvládnu aj svahovitý terén. Môžete si vybrať z rôznych módov kosenia – zber do veľkého koša s kapacitou až 70 l, bočné vyhadzovanie alebo mulčovanie. Pre mulčovanie vám stačí dokúpiť mulčovaciu sadu ABP2100D-E. Vybrať si môžete aj výšku kosenia – až 7 stupňov výšky, a vďaka zabudovaným LED svetlám môžete trávnik upravovať aj vo večerných hodinách.

14 produktov

Viac o akumulátorových kosačkách

Viac o akumulátorových kosačkách

Všetky akumulátorové kosačky EGO POWER+ vytvárajú vďaka 56 V oblúkovej lítiovej batérii minimálny hluk, neprodukujú žiadne splodiny a naštartujete ich jediným stlačením tlačidla. Navyše s ľahko skladateľným dizajnom sú prekvapivo jednoduché na skladovanie. Vyberte si presne takú kosačku na batériu, akú potrebujete.

VIAC INFO O KOSAČKÁCH
Zavríť formulár

Prihlásenie

Ešte nemáte svoj účet? Vytvorte si ho.

Registrácia

Už máte svoj účet? Prihláste sa

Please select all the ways you would like to hear from us

Vaše osobné údaje budú použité na zjednodušenie používania tejto webovej stránke, na správu prihlasovania do vášho účtu a na iné účely opísané v dokumente pravidlá ochrany súkromia.