Moje konto • Bezplatná infolinka: +421 0800 500 998

Kosenie veľkých a náročných plôch aj pre ženy

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

OBSAH

Možno si myslíte, že kosenie trávy na záhrade je práca pre mužov. Predsa len bežné kosačky sú ťažké, nemotorné, zapáchajú od benzínu, a človek sa nadrie pri nespočetných pokusoch naštartovať ich. A možno ste si aj zadovážili ľahšiu elektrickú kosačku, no z tej si Váš trávnik akurát urobil dobrý vtip a nadreli ste sa ešte viac, lebo ste každé miesto museli prejsť tri krát, aby ste ho reálne pokosili.

Výkon silnej benzínovej kosačky vo vašich rukách a bez hluku a splodín

Predstavte si kosačku, ktorá je tak ľahká a obratná, že s ňou bez problémov pokosíte trávu okolo stromov alebo kvetinových záhonov. Presne to sú hlavné výhody našej kosačky LM1700E-SP, pri ktorej sa vďaka hmotnosti len 24 kg a šírke skeletu len 46 cm naozaj nezapotíte. K tomu Vám podstatne uľahčí prácu vlastným pohonom, ktorého rýchlosť si môžete sami nastaviť v rozmedzí 1.8-5.0 km/h. Vďaka týmto vynikajúcim parametrom sa tak z kosenia môže stať skutočný relax.

Dlhý prevádzkový čas pri vždy konštantne silnom výkone

Nezabudli sme však ani na samotný výkon kosenia, bez ktorého by naša kosačka bola len drahou hračkou. Vďaka použitiu moderného bezkefového motora sme dosiahli výkon na úrovni benzínových kosačiek a rýchlosť noža až 3000 ot./min, vďaka čomu si kosačka LM1700E-SP s ľahkosťou poradí aj s vysokou a hustou trávou. Bonusom je tichá prevádzka s nízkymi vibráciami a prevádzkový čas až 50 minút pri použití 7.5 Ah batérie.
Rovnako dôležitá je aj praktickosť pri použití. Už nikdy viac sa nemusíte natrápiť pri štartovaní benzínového motora. Namiesto toho Vám kosačka LM1700E-SP prináša funkciu štartu jedným tlačidlom. Jednoduchšie to už byť nemôže. Stlačíte štartovacie tlačidlo, pritiahnete bezpečnostný spínač, a môžete začať kosiť. Nastavenie výšky kosenia je rovnako jednoduché. Stačí posunúť páčku a vybrať si jeden zo siedmich levelov kosenia v rozmedzí 20-80 mm. A ak chcete svojmu trávniku dopriať pohnojenie mulčovaním pokosenej trávy namiesto jej zberu, jednoduchým odstránením koša a vložením mulčovacieho klinu upravíte funkciu kosačky presne podľa Vašich potrieb. Praktickosť nikdy nevyzerala lákavejšie!

Kosačky pre každý terén a veľkosť pozemku.

V našom sortimente kosačiek nájdete dve kosačky s pojazdom a nízkou hmotnosťou špeciálne navrhnuté pre použitie v menších záhradách a v úzkych priestoroch, kde sú obratnosť a jednoduché ovládanie kľúčové: model LM1700E-SP (záber: 42 cm, hmotnosť: 24 kg) a kosačku LM1900E-SP (záber: 47cm, hmotnosť: 25 kg). Obe sú ako stvorené pre použitie v rukách nežnejšieho pohlavia. Už si nemusíte vyberať medzi výkonom a obratnosťou. Nemusíte robiť kompromisy medzi nízkou hmotnosťou a reálnou použiteľnosťou vo Vašej záhrade. Naše kosačky prinášajú skutočný výkon spojený s jednoduchou prevádzkou, pri ktorej si oddýchnete namiesto toho, aby ste sa nadreli.

Avšak všetky kosačky zvládne obsluhovať každá žena aj muž. Sú vhodné aj do svahu a na väčšie pozemky, dokonca aj na veľmi vysokú trávu aj s náletovým porastom.  V budúcom článku vám prestavíme aj tieto ďalšie typy, ale pozrite si ich v ponuke na našej stránke. 

Ľahko uskladniteľné a čisté

Veľkou výhodou kosačiek EGO POWER+ je ľahká uskladniteľnosť a manipulovateľnosť. Kosačky EGO POWER+ nezaberú veľa miesta, môžete ich skladovať vo vertikálnej polohe. Bez potreby skladovať zapáchajúci benzín. 

Sme si istý, že kosačky EGO POWER+ s neskutočnou silou a výkonom určite oceníte aj pri vašej práci. 

Odber noviniek a ponúk na email

Prihláste sa na odber noviniek, zliav a špeciálnych ponúk na email.

Ďalšie užitočné informácie

Výber rastlín pre živý plot

Prečo uprednostniť živý plot pred tým klasickým? Aké rastliny sú vhodné na živý plot? Prečítajte si náš článok a dozviete sa užitočné informácie o výbere rastlín pre živé ploty.

Pridaj komentár

×

Cart