Moje konto • Bezplatná infolinka: 0800 500 998

DLHODOBÁ ZÁRUKA PRE PRODUKTY S DLHOU ŽIVOTNOSŤOU

ZÁRUKA, NA KTORÚ SA MÔŽETE SPOĽAHNÚŤ

V spoločnosti EGO si stojíme za svojím a sme hrdí na výrobu produktov, ktoré sú nie len inovatívne a ľahko použiteľné, ale aj spoľahlivé a odolné. A hoci je veľmi nepravdepodobné, že sa naše produkty pokazia, je dobré vedieť, že všetky naše produkty sú kryté zárukou, na ktorú sa môžete spoľahnúť.

Máme tak veľkú istotu ohľadom kvality našich produktov, že ponúkame profesionálnym používateľom a komunálnym službám až 3-ročnú záruku na Komunálnu radu Professional-X a 2-ročnú záruku na radu Professional, pokiaľ sú zariadenia zaregistrované na našej webstránke do 30 dní od zakúpenia.

Pre domáce použitie ponúkame až 5-ročnú užívateľskú záruku na všetky zariadenia a 3-ročnú záruku na batérie, pokiaľ sú zariadenia/batérie zaregistrované na našej webstránke do 30 dní od zakúpenia.

Podpora našej siete servisných centier

Vďaka celoštátnej sieti autorizovaných predajcov spoločnosti EGO nie ste nikdy ďaleko od podpory, ktorú potrebujete. Od výberu najvhodnejších zariadení podľa Vašich potrieb až k poskytovaniu vynikajúceho zákazníckeho servisu po predaji získate kúpou produktov EGO skvelé poradenstvo tvárou v tvár vždy keď ho potrebujete.

ČO STAČÍ UROBIŤ PRE PREDĹŽENIE ZÁRUKY:

Postup:

1. Zakúpte si produkt od EGO Power+
2. Vytvorte si účet na našej stránke www.egopower.sk/ucet/
3. Vo vašom účte si vo vľavom paneli na konci vyberte možnosť „REGISTROVAŤ PRODUKT
 
×

Cart

ODBER NOVINIEK

Žiadne spamy,
iba NAJvýhodnejšie ponuky pre vás.